W środę zagramy z Nielbą Wągrowiec
Lipiec 2, 2012

W środę 4 lipca zmierzymy się w meczu sparingowym z Nielbą Wągrowiec.Mecz odbędzie się o godz. 17 na stadionie Kolejarza.

Nielba w minionym sezonie spadła z drugiej ligi. W poprzednich sezonach zajmowała czołowe lokaty. Klub z Wągrowca to ,, kuźnia ” talentów. Klub wychował zawodników którzy odeszli do klubów ekstraklasy Tomasza Mikołajczaka Lech Poznań , Adriana Pietrowskiego Widzew Łódź , Romana Maciejaka Piast Gliwice , Rafała Leśniewskiego Zawisza Bydgoszcz. Bardzo duży wpływ na rozwój klubu miał Prezes Ryszard Kołacki który zrezygnował z pełnionej funkcji. Obecnie Nielba rozpoczęła budowę zespołu , który ma opiera się na wychowankach i graczach z regionu.Trenerem jest Marek Kamiński. Drużynie z Wagrowca życzymy szybkiego powrotu w szeregi drugiej ligi a naszych wiernych kibiców zapraszamy na to spotkanie.

Redakcja
redakcja@mkschojniczanka.pl
www.mkschojniczanka.pl


Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz. (Nie masz konta, Zarejestruj się)

Sponsorzy główni
-->

Sponsorzy Premium

  • Partnerzy medialni
Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni
  • Sponsorzy Brązowi

©2011 przez MKS Chojniczanka. All rights reserved.

Projekt i realizacja Inpero.pl

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.