Strzelcy: - 11' Lisowski (sam), 34' Cristovao

84. Radosław Janukiewicz – 25. Wojciech Lisowski, 15. Tomasz Boczek, 85. Hubert Wołąkiewicz, 6. Przemysław Pietruszka – 71. Sebastian Steblecki, 5. Paweł Zawistowski (C), 7. Rafał Grzelak, 45. Adam Ryczkowski – 21.Emil Drozdowicz, 11. Maciej Górski

Skład gości:
1. Dawid Kudła - 7. Tomasz Nawotka, 16. Mateusz Cichocki, 4. Arkadiusz Jędrych, 99. Tymoteusz Puchacz - 42. Alexandre Cristovao, 21. Sebastian Milewski, 6. Tomasz Nowak(C), 10. Callum Rzonca, 66. Adam Banasiak - 27. Vamara Sanogo

90+5'
Koniec spotkania. Chojniczanka przegrywa na własnym terenie 0:2. Dziękujemy za śledzenie relacji.

90+5'
W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Konrad Wrzesiński miał jeszcze okazję podwyższyć wynik spotkania, jednak nie znalazł drogi do bramki Janukiewicza.

90'
W Chojnicach pogramy jeszcze co najmniej pięć minut.

90'
Paweł Zawistowski z rzutu wolnego obok prawego słupka Kudły.

88'
Po faulu na Sebastianie Stebleckim pan Piotr Idzik dyktuje rzut karny...a po chwili zmienia decyzję i gospodarze będą mieli tylko rzut wolny tuż zza linii pola karnego.

87'
Kolejna żółta kartka. Ukarany Babiarz z Zagłębia.

87'
Czerwona kartka dla Jakuba Bąka. Chojniczanka dokończy mecz w dziesiątkę.

85'
Rafał Makowski zmienia Vamarę Sanogo.

85'
Spięcie na środku boiska Vamary Sanogo i Huberta Wołąkiewicza

84'
Z trudnej pozycji strzela Maciej Górski, ale nie udało mu się trafić w bramkę.

83'
Paweł Zawistowski dośrodkowuje z rzutu wolnego z głębi pola. Wysoko zawieszoną piłkę wyłapuje Dawid Kudła.

81'
Krzysztof Brede wykorzystuje ostatnią zmianę. Karol Fila za Wojciecha Lisowskiego.

81'
Żółty kartonik dla Konrada Wrzesińskiego po przerwaniu kontry Chojniczanki.

78'
Cristovao nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji po podaniu Vamary Sanogo.

76'
Druga zmiana w drużynie Chojniczanki. Jakub Bąk zmienia Emila Drozdowicza.

75'
Kolejna żółta kartka. Ukarany nią Emil Drozdowicz.

72'
Żółta kartka dla Sebastiana Stebleciego.

71'
Zmiana w drużynie gości. Konrad Wrzesiński za Adama Banasiaka.

66'
Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem z napomnieniem Wojciech Lisowski.

62'
Po jednej zmianie w obu drużynach. Tomasz Mikołajczak wchodzi za Rafała Grzelaka. Jeżeli chodzi o gości, za Sebastiana Milewskiego pojawia się Bartłomiej Babiarz.

59'
Żółtą kartką napomniany Rafał Grzelak.

58'
Sebastian Steblecki fenomenalnym dryblingiem mija trzech piłkarzy Zagłębia, ale jego strzał został zablokowany w okolicach jedenastego metra.

55'
Wojciech Lisowski nieczysto trafia w piłkę po dośrodkowaniu Grzelaka i piłka wyraźnie mija bramkę gości.

54'
Drozdowicz strzela pół metra obok długiego słupka Zagłębia.

49'
Adam Ryczkowski celnie, jednak pewnie broni Kudła.

46'
Hubert Wołąkiewicz i Alexandre Cristovao potrzebują pomocy fizjoterapeutów po zderzeniu w polu karnym gospodarzy.

46'
Zaczynamy drugą połowę!

Informacja:
Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach zaciętego spotkania dwubramkowe prowadzenie Zagłębia Sosnowiec, jednak z przebiegu gry można mieć nadzieję na odwrócenie losów meczu przez piłkarzy z Chojnic.

45+1'
Pewna interwencja Boczka po dośrodkowaniu Puchacza.

45'
Sędzia dolicza do pierwszej połowy co najmniej minutę.

43'
Adam Ryczkowski nie zdołał oddać strzału na bramkę, chwilę później okazję miał Zawistowski, jednak z jedenastego metra trafił w sam środek bramki Kudły.

39'
Lisowski dośrodkował w pole karne gości, jednak Adam Ryczkowski nie trafił w piłkę.

36'
Nowak dośrodkował z lewej strony, a Cristovao minimalnie minął się z piłką. Było bardzo blisko trzeciego gola.

33'
GOL 0:2 Kapitalnym strzałem ze skraju pola karnego popisał się Alexandre Cristovao. Piłka po drodze odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Janukiewicz bez szans.

32'
Uderzenie Rafała Grzelaka z szesnastki trafia w defensora gości.

31'
Najlepsza akcja gospodarzy w tym spotkaniu. Prostopadłe zagranie Drozdowicza i strzał Górskiego, który w ostatniej chwili został zablokowany przez Arkadiusza Jędrycha.

29'
Ciekawie rozegrany rzut rożny. Sędzia przerwał akcję po faulu w ofensywie piłkarza Chojniczanki.

28'
Udane dośrodkowanie Zawistowskiego rzutu wolnego, Jędrych wybija na rzut rożny.

25'
Dośrodkowanie Cristovao przeciął Radosław Janukiewicz, jednak nie zdołał złapać piłki. Dopadł do niej Adam Banasiak i uderzył niecelnie ze skraju pola karnego.

25'
Lisowski lewą nogą w stronę bliższego słupka i bezpiecznie broni Dawid Kudła.

23'
Radosław Janukiewicz broni silny strzał Tomasza Nawotki i ratuje Chojniczankę przed utratą drugiego gola.

22'
Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią został Paweł Zawistowski za faul na Rzoncy.

20'
Przerzut Stebleckiego do Drozdowicza, ten drugi posłał plasowany strzał w kierunku bramki, jednak piłka po słupku opuściła boisko.

19'
Prostopadła piłka Vamary Sanogo, ale doskonale przeczytał to Radosław Janukiewicz.

18'
Callum Rzonca fauluje w środkowej strefie boiska Emila Drozdowicza.

15'
Groźna próba Alexandre Cristovao, który szukał miejsca w lewym oknie bramki Janukiewicza.

11'
GOL 0:1 Ostre dośrodkowanie Alexandre Cristovao wzdłuż linii boiska, pechowa interwencja Wojciecha Lisowskiego i mamy prowadzenie gości.

10'
Długa piłka w kierunku Emila Drozdowicza pewnie wyłapana przez bramkarza gości Dawida Kudłę.

8'
Steblecki z 18. metra wysoko nad bramką.

7'
Pierwsze minuty spotkania upływają pod znakiem badania się stron. W Chojnicach na razie bez celnych strzałów.

1'
ZACZYNAMY!

Informacja:
Tuż przed spotkaniem okolicznościowymi koszulkami uhonorowani zostali Rafał Grzelak i Przemysław Pietruszka, którzy rozegrali w barwach Chojniczanki po 100 meczów.

Informacja:
Dziś kolejna część pierwszoligowego maratonu z udziałem piłkarzy Chojniczanki Chojnice. Zapraszamy Państwa na relację ze spotkania 26. kolejki, w którym gospodarze podejmą na stadionie przy ul. Mickiewicza 12 Zagłębie Sosnowiec. Szkoleniowcem gospodarzy oczywiście jest Krzysztof Brede, natomiast na ławce trenerskiej Zagłębia zasiądzie Dariusz Dudek. Start spotkania o godzinie 17:00. Mecz poprowadzi pan Piotr Idzik z Poznania.