Znicz Pruszków

3:3

Chojniczanka Chojnice

Strzelcy: A. Jagiełło 8' (z rzutu karnego), P. Kubcki 53', P. Misztal 90' - T. Mikołajczak 45', J. Podgórski 47', A. Rybski 51'

8. Mateusz Długołęcki
10. Maciej Machalski (68' Przemysław Kita)
13. Patryk Kubicki
18. Kamil Podliński (75' Adrian Paluchowski)
19. Marcin Rackiewicz (75' Mateusz Stryjewski)

6. Przemysław Pietruszka
7. Paweł Zawistowski (87' Michał Markowski)
10. Andrzej Rybski
15. Jakub Biskup (76' Łukasz Kosakiewicz)
23. Jacek Podgórski
5. Rafał Grzelak (71' Mariusz Kryszak)
17. Tomasz Mikołajczak

Informacja:
Koniec meczu. 3:3

90'
autorstwa....Piotra Misztala

Informacja:
Niestety gol.....:((

Informacja:
Po wrzutce...rzut rożny.

90'
Teraz faul Biernata w kole środkowym. Misztal biegnie w pole karne Chojniczanki.

Informacja:
Sędzia dolicza trzy minuty

89'
Budziłek faulowany w swoim polu karnym.

88'
Znicz w natarciu, ale udaje się zażegnać niebezpieczeństwo. Uff...

87'
wchodzi Michał Markowski, a boisko opuszcza Paweł Zawistowski

85'
Znicz naciska, ale przed chwilą faulowany gracz Chojniczanki i mamy rzut wolny na własnej połowie.

84'
Z 16 metrów Rybski, obok bramki.

81'
Kieruzel słyszany chyba w Warszawie. Głośno cały czas instruuje kolegów. Czujność!

79'
Damian Jakubik

78'
Przemysław Kita

77'
Efektownie pokiwał Rybski z Podgórskim, jednak gracz Chojniczanki uderzał ze zbyt ostrego kąta i Misztal nie miał problemów ze złapaniem strzału.

76'
Mamy też zmianę w Chojniczance. Schodzi Biskup, wchodzi Kosakiewicz.

75'
Podwójna zmiana w Zniczu. Schodzą Podliński i Rackiewicz, a wchodzą Paluchowski i Stryjewski

73'
Z dystansu Biskup. Zbyt lekko.

72'
Groźna wrzutka Kubickiego, jednak nieporozumienie w ofensywie Znicza powoduje, że piłka trafiła do nikogo i opuściła plac gry. Od bramki Budziłek

71'
w Chojniczance. Schodzi Grzelak, wchodzi Kryszak.

68'
Ponownie odgrywa Rybski, uderza z dystansu Zawistowski. Obok bramki.

67'
Dobra akcja Chojniczanki. Rybski do Podgórskiego, ten zagrywa do Grzelaka znajdującego się na korzystnej pozycji do oddania strzału. Grzelu jednak fatalnie pudłuje.

66'
A na sektorze gości pojawiają się kibice Chojniczanki

65'
Rzut rożny nie stwarza żadnego zagrożenia

64'
Groźna wrzutka...chojniczanie wybijają na rzut rożny.

64'
Faul Wojciecha Lisowskiego. Wolny dla Znicza.

61'
Chwila wytchnienia...na murawie leży Mateusz Długołęcki.

59'
Rzut wolny dla Chojniczanki. Kieruzel decyduje się na strzał po ziemi, ale wybija Znicz.

56'
Nie nadążamy pisać...akcja za akcję. Raz Chojniczanka, raz Znicz. Świetne widowisko.

55'
Teraz groźnie Chojniczanka. Mało brakowało, by piłka wpadła do siatki...

Informacja:
Szalona druga połowa. Gdy wydawało się, że teraz Chojniczanka spokojnie bedzie kontrolować wynik, szybko odgraża się Znicz.

Informacja:
dla Znicza. 2:3

51''
Gol Andrzeja Rybskiego

Informacja:
Cytując klasyka...przejmujemy złoto i władzę nad miastem :)

Informacja:
1:3!!!

48'
Teraz groźnie po wrzutce Znicza, ale piłka wychodzi z boiska.

48'
Rafał Grzelak

47'
Ależ akcja Biskupa! A bramka autorstwa Jacka Podgórskiego

46'
dla Chojniczanki!

46'
Gramy!

Informacja:
Za moment rozpoczynamy drugą połowę. W Chojniczance bez zmian.

Informacja:
Koniec pierwszej połowy. 1:1

45'
Ładna akcja Chojniczanki, zagranie Rybskiego trafia do Mikołajczaka, który podcina piłkę i ta trafia do siatki. 1:1!

45'
GOOOOOOOOOOOOOL
!!!

Informacja:
Sędzia dolicza jedną minutę

44'
Dobrze funkcjonuje środek obrony Chojniczanki, który odzyskuje piłki na połowie boiska. Akcje Chojniczanki kończą się jednak przed polem karnym Znicza.

41'
Banaszewski szukał zagrania do napastnika nad środkowymi obrońcami Chojniczanki, ale dobrze w powietrzu Biernat.

41'
Dalej bezskutecznie próbujemy przedostać się pod pole karne rywali.

38'
I po raz kolejny taką samą wrzutkę wyłapuje Budziłek.

38'
Szybka odpowiedź Znicza. Rzut rożny

37'
Piłka po wolnym Zawistowskiego znowu zostaje wybita na wysokości 12-13 metra. Do piłki dopada Podgórski, ale uderza niecelnie

Informacja:
Chojniczanka cały czas stara się dograć piłkę w pole karne, ale póki co defensywa Znicza radzi sobie z tym zadaniem wzorowo, przez co gracze z Chojnic praktycznie nie stwarzają wiekszego zagrożenia

36'
dla Mateusza Długołęckiego

35'
Wrzutka Zawiasa wybita przez graczy Znicza. Chwilę później fauluje Podgórski.

34'
Mikołajczak dużo dzisiaj pracuje w defensywie. Teraz wypracował rzut wolny na około 30 metrów od bramki Misztala.

34'
Ciekawie zapowiadającą się kontrę Znicza przerywa Biernat.

33'
za próbę wymuszenia faulu dla Patryka Kubickiego

29'
Rożny spokojnie wyłapany przez Budziłka.

29'
Za łatwo teraz daje się ograć Lisowski. Rzut rożny dla Znicza.

Informacja:
Kartki najprawdopodobniej za dyskusję. Pietia w kierunku Jagiełły, po tym jak ten upadł na murawę, a Mikołajczak w kierunku sędziego, po żółtej dla Pietruszki.

25'
dla Przemka Pietruszki i Tomasza Mikołajczaka

Informacja:
Chojniczanka nastawiona na grę atakiem pozycyjnym. Znicz w kontrze.

20'
Ajjjj....niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki...uderzenie Biernata minimalnie obok słupka

20''
Akcja Chojniczanki prawą stroną. Zagranie rozczytał obrońca Znicza. Piłka wybita na rzut rożny.

16'
Dośrodkowanie Zawistowskiego, do piłki dopadł jeszcze Lisowski, ale uderzył obok bramki.

16'
Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki wywalczony przez Rybskiego

15'
Ładnie piłkę odzyskał Pietruszka. Zagrał na lewy bok boiska do Mikołajczaka, ale ten traci piłkę w polu karnym.

14'
Pietruszka szukał prostopadłego zagrania do Rybskiego. Mocno niecelnie. Od bramki Misztal.

Informacja:
Znicz zdominował Chojniczankę. Od paru minut żółto-biało-czerwoni mają problem z wyjściem na połowę gości.

12'
Groźny strzał Jagiełły, świetnie broni Budziłek

11'
Bardzo aktywny i groźny na prawej stronie jest Jagiełło. Kolejna akcja skrzydłowego, zamiary przeczytali defensorzy Chojniczanki

Informacja:
Od I Liga Stats: Chojniczanka tracąc gola jako pierwsza na wyjeździe,w tym sezonie nie wygrała - bilans 0/4/1

8'
Jagiełło trafia

7''
Rzut karny dla Znicza. Ręka Kieruzela

6''
Szarżuje Jagiełło i decyduje się na strzał z dystansu. Uderzenie nie sprawia żadnych kłopotów Budziłkowi.

6''
Dośrodkowanie Biskupa w kierunku Podgórskiego. Młodzieżowca Chojniczanki uprzedza defensor Znicza.

3''
Pierwszy strzał w meczu. Jacek Podgórski niecelnie.

3''
Znicz ruszył z pierwszą akcją, ale dobrze w obronie interweniuje Podgórski

1''
Zaczynamy!

Informacja:
Rozpoczynamy relację z Pruszkowa! Przypominamy, że arbitrem głównym będzie Pan Tomasz Wajda, który prowadził jesienny mecz Chojniczanki z Sandecją Nowy Sącz