Koniec meczu. Niestety przegrywamy z Podbeskidziem 2:1.

Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Wchodzi Jakub B─ůk.

90'
Kontra Podbeskidzia. Zagrywa Kostorz, ale przerywa w polu karnym Kobryń

90'
Trochim fauluje na po┼éowie Podbeskidzia. Gospodarze nie spiesz─ů si─Ö ze wznowieniem gry

90'
Rzut ro┼╝ny wybity przez gospodarzy.

90'
4 minuty doliczonego czasu gry

89'
Chojniczanka cały czas przy piłce. Najpierw zablokowany w polu karnym Grzelczak, chwilę później Danielewicz. Rzut rożny.

88'
Teraz zaatakowali┼Ťmy lew─ů stron─ů. Dok┼éadnie Pietruszka z Sylwestrzakiem, jednak pr├│by do┼Ťrodkowania pi┼éki zostaj─ů blokowane.

87'
Bardzo aktywyny jest Damian Piotrowski. Który to już raz dzisiaj ładnie popracował na prawej stronie, zagrywa do Grzelczaka, ten chciałby uderzyć w swoim stylu, ale zostaje zablokowany. Za chwilę piłka ponownie trafia do Piotrowskiego, który tym razem decyduje się na strzał. Ten jednak prosto w ręce Fabisiaka.

85'
Chojniczanka szuka swojej okazji atakuj─ůc praw─ů stron─ů, ale jak na razie czujnie w defensywie gospodarze.

83'
W ataku Chojniczanka. Piotrowski zagrywa do Danielewicza, ten znowu szuka okazji do strzału jednak zostaje zablokowany.

80'
Ależ bomba z dystansu Rzuchowskiego. Piłka odbija się od słupka. Było blisko

80'
Teraz dla odmiany ┼╝├│┼ét─ů kartk─ů ukarany Hubert Wo┼é─ůkiewicz

79'
Boisko opuszcza Przemys┼éaw P┼éacheta, ┼╝egnany przez kibic├│w owacj─ů na stoj─ůco. Za niego wchodzi Mi┼éosz Kozak.

78'
┼╗├│┼ét─ů kartk─ů ukarany Kacper Kostorz.

77'
Wojciech Trochim z wolnego...niestety obok bramki. Piłka chyba lekko odbija się po drodze od gracza gospodarzy, ale tego sędzia już nie zauważył. Od bramki Podbeskidzie.

77'
Piotrowski schodzi z pi┼ék─ů do ┼Ťrodka i jest faulowany. Dobra sytuacja przed nami.

76'
Kostorz lew─ů stron─ů, decyduje si─Ö na strza┼é, ale kapitalnie broni Janukiewicz.

74'
┼üadnie powalczy┼é praw─ů stron─ů Piotrowski, kt├│ry zagra┼é do Krzysztofa Danielewicza i ten zmie┼Ťci┼é pi┼ék─Ö tu┼╝ przy s┼éupku na 2:1! Walczymy dalej!

72'
GOOOOOOOOOOOOL!!! 1:2 Danielewicz!!!

70'
Żółta kartka dla Piotra Grzelczaka

69'
Środkiem pola atakuje Trochim, który przedostaje się tuż przed pole karne. Niestety zostaje wzięty w kleszcze i piłka po stronie Podbeskidzia

69'
Zmiana w Podbeskidziu. Kacper Kostorz wchodzi za Roberto Gandar─Ö.

66'
Danielewicz podchodzi do rzutu wolnego, wrzuca w pole karne...i kontra. Do piłki dopadł Sabala i myli się naprawdę minimalnie.

65'
Ostatnia zmiana w Chojniczance. Tomasza Foszma┼äczyka zmienia zapowiadany przed chwil─ů Wojciech Trochim

65'
A do wej┼Ťcia szykuje si─Ö Wojciech Trochim

64'
Znowu akcja Foszma┼äczyka lew─ů stron─ů. Pi┼éka trafia na drugie skrzyd┼éo do Piotrowskiego, kt├│ry strzela na bramk─Ö Fabisiaka. Niestety w sam ┼Ťrodek.

64'
Foszmańczyk z rzutu rożnego do Sylwestrzaka, ten niestety przegrywa główkę.

63'
Ładna akcja Chojniczanki rozegrana przez Pietruszkę, Drozdowicza i Grzelczaka. Końcowo Pietruszka zagrywa z lewej strony w pole karne, ale wybija Podbeskidzie.

61'
Strzał Sierpiny sprzed pola karnego ...minimalnie obok bramki

60'
Lew─ů stron─ů pop─Ödzi┼é Foszma┼äczyk, kt├│ry wrzuca do Grzelczaka. Ten nieczysto trafia g┼éow─ů w pi┼ék─Ö.

59'
Przy pi┼éce Chojniczanka. Szukamy okazji do przedostania si─Ö w pole karne. To si─Ö nie udaje w zwi─ůzku z czym Drozdowicz decyduje si─Ö na strza┼é. Nad bramk─ů.

57'
Rzut ro┼╝ny, pi┼éka dopada do Sierpiny, ale ten uderza g┼éow─ů w przeciwnym kierunku. Wyprowadzamy kontr─Ö, ale nie ko┼äczy si─Ö ona pomy┼Ťlnie dla Chojniczanki. Od bramki Fabisiak.

56'
Teraz gro┼║nie Podbeskidzie. Znowu ruszy┼é lew─ů stron─ů P┼éacheta, ale w┼Ťlizgiem interweniuje Wo┼é─ůkiewicz.

56'
Podbeskidzie cały czas pressingiem przy zawodnikach Chojniczanki. Niby spokojna sytuacja żeby wyprowadzić atak pozycyjny, ale już po chwili przy naszym graczu jest zawodnik Podbeskidzia.

54'
Z wolnego wrzuca w pole karne Foszma┼äczyk, ale wybijaj─ů gospodarze.

53'
Rzut wolny dla Chojniczanki. 30 metr├│w od bramki Podbeskidzia.

52'
Emil Drozdowicz zderza si─Ö przed szesnastk─ů z Wiktorskim, ale s─Ödzia nie dopatrzy┼é si─Ö przewinienia zawodnika Podbeskidzia.

50'
Kontra Chojniczanki, w pole karne wpada Krzysztof Danielewicz. Niestety uderza nad bramk─ů.

50'
Rzut wolny dla Podbeskidzia, wybija Sylwestrzak, ale nie trafia czysto w piłkę i zmuszony do interwencji został Janukiewicz

48'
Do┼Ťrodkowanie z rzutu ro┼╝nego, wygrany pojedynek g┼é├│wkowy przez Oleksego i tracimy bramk─Ö. Autorem bramki Pawe┼é Oleksy

47'
2:0...

46'
Sierpina mocno uderza z dystansu, ┼Ťwietnie w bramce Janukiewicz!

46'
Zaczynamy drug─ů cz─Ö┼Ť─ç gry! Oby szcz─Ö┼Ťliwsz─ů dla Chojniczanki.

Informacja:
Trener Maciej Bartoszek decyduje si─Ö na dwie zmiany. Na boisko wejd─ů Emil Drozdowicz i Damian Piotrowski. Piotrowski zmieni Przybeckiego, a Drozdowicz Michalskiego Za chwil─Ö zaczynamy.

45'
Koniec pierwszej połowy

45'
Atakujemy lew─ů stron─ů, ponownie zamyka Foszma┼äczyk, jednak jego strza┼é zablokowany.

43'
┼╗├│┼ét─ů kartk─ů ukarany Roberto Gandara. Decyzja ta nie spodoba┼éa si─Ö trenerowi Krzysztofowi Brede, kt├│ry wda┼é si─Ö w dyskusj─Ö z arbitrem.

42'
Dobra sytuacja Chojniczanki. Piłka po opuszczeniu pola karnego trafiła do Foszmańczyka, ten przebiegł kilka metrów i zdecydował się na strzał. Faibisiak łapie w koszyczek.

41'
Danielewicz dobrze interweniuje przed naszym polem karnym, uruchamiaj─ůc kontratak. Praw─ů stron─ů ruszy┼é Przybecki jednak przed polem karnym zosta┼é przyblokowany przez rywali.

40'
Pr├│bujemy przerzuci─ç pi┼ék─Ö z prawego skrzyd┼éa na lewe, ale te zamiary rozczytuje Podbeskidzie natychmiast karc─ůc nas kontr─ů. Do┼Ťrodkowanie do Sabali, ten nietrafi┼é czysto g┼éow─ů w pi┼ék─Ö. Po chwili pi┼éka wr├│ci┼éa do gospodarzy, ale strza┼é z dystansu wysoko nad bramk─ů

38'
Danielewicz decyduje si─Ö na strza┼é z dystansu, minimalnie nad poprzeczk─ů.

38'
Niezrozumienie w szeregach gospodarzy i Sabala nie ruszy┼é za pi┼ék─ů.

37'
P┼éacheta wrzuca dzisiaj niestety Kobrynia na niez┼é─ů karuzel─Ö...ponownie lew─ů stron─ů przedostaje si─Ö Podbeskidzie, ale pi┼éka trafia w boczn─ů siatk─Ö.

34'
Pietruszka lew─ů stron─ů do Grzelczaka, ten pi─Ötka zagrywa do Foszma┼äczyka czekaj─ůcego na pi┼ék─Ö tu┼╝ przed polem karnym, co zmyli┼éo nieco defensor├│w Podbeskidzia. Ci jednak zd─ů┼╝yli wr├│ci─ç do "Fosy" i wybi─ç pi┼ék─Ö.

33'
Kontra Chojniczanki. Foszmańczyk do Grzelczaka, ten wpada w pole karne i szuka strzału. Nie trafił czysto w piłkę i ta odbija się od bocznej siatki.

31'
Pietruszka upomniany przez sędziego. Faul na granicy żółtej kartki.

26'
Znowu atak Podbeskidzia lew─ů stron─ů i tym samym przedostaj─ů si─Ö pod nasze pole karne. Na szcz─Ö┼Ťcie czujnie nasi defensorzy ratuj─ů sytuacj─Ö.

23'
Danielewicz mi─Ökko do┼Ťrodkowuje w pole karne szukaj─ůc Michalskiego, ale pi┼ék─Ö ┼éapie Fabisiak.

23'
Do┼Ťrodkowanie z rzutu ro┼╝nego, wybija Grzelczak. Ponownie pr├│buje Podbeskidzie, czy┼Ťci Sylwestrzak. Szybka kontra Chojniczanki, przecina Modelski....pi┼éka odbija si─Ö od poprzeczki

22'
Podbeskidzie napiera lew─ů stron─ů. Wybijamy na rzut ro┼╝ny.

21'
Gro┼║na sytuacja Podbeskidzia, ale dwukrotnie sytuacj─Ö ratuje Seweryn Michalski.

20'
Wo┼é─ůkiewicz zbyt mocno do Sylwestrzak i pi┼éka w aut. Niepotrzebnie w takiej niegro┼║nej sytuacji przybli┼╝amy rywala pod nasz─ů bramk─Ö.

19'
Rzut wolny dla Chojniczanki. W pole karne wrzuca Foszmańczyk, ale piłkę wybija najwyżej ustawiony zawodnik Podbeskidzia. Z tej akcji już nic niestety nie będzie.

18'
Ostatnie minuty na korzy┼Ť─ç Podbeskidzia. Przy sytuacji Sabali by┼éo troch─Ö kontrowersji, ale s─Ödzia nie wskaza┼é na jedenasty metr.

16'
Rzut ro┼╝ny gospodarzy, w powietrzu udanie interweniuje Wo┼é─ůkiewicz.

15'
D┼éuga pi┼éka do Sabali, ten wychodzi prawie sam na sam z Janukiewiczem. Na szcz─Öscie dobry powr├│t notuje Wo┼é─ůkiewicz, kt├│ry zatrzymuje sytuacj─Ö gospodarzy.

13'
Niestety....tracimy bramkę. Przemysław Płacheta...1:0 dla gospodarzy.

11'
Kontra Podbeskidzia, ale ponownie dobrze ustawiony Seweryn Michalski wyja┼Ťnia sytuacj─Ö i przerywa kontratak.

10'
Przy piłce Chojniczanka, która znowu zbliża się pod bramkę gospodarzy. Ładna akcja Danielewicza z Grzelczakiem, ten ostatni prostopadle do Foszmańczyka, ale w ostatniej chwili sytuację ratuje Bougaidis.

8'
Foszma┼äczyk do┼Ťrodkowuje z rzutu wolnego, Wybijaj─ů obro┼äcy Podbeskidzia. Pi┼éka trafia do Pietruszki, ten strzela, ale r├│wnie┼╝ odbijaj─ů rywale. Szybka kontra Podbeskidzia ko┼äczy si─Ö na Michalskim.

5'
Ajjjj....w ┼Ťwietnej sytuacji znalaz┼é si─Ö Piotr Grzelczak. Zagranie Pietruszki z lewej strony i Grzelczak sam przed bramkarzem gospodarzy. Uderzenie z pierwszej pi┼éki "Grzela" wysoko nad bramk─ů

4'
Jak na razie du┼╝o gry w ┼Ťrodkowej strefie boiska. Optycznie to Chojniczanka d┼éu┼╝ej utrzymuje si─Ö przy pi┼éce.

2'
Chojniczanka rozpoczyna od ataku. Kobry┼ä praw─ů stron─ů szuka Przybeckiego, ale to podanie by┼éo zbyt mocne. Od bramki Fabisiak

1'
Zaczynamy! Od ┼Ťrodka gospodarze.

Informacja:
Pi┼ékarze wychodz─ů na muraw─Ö. W barwach Chojniczanki w roli kapitana Przemys┼éaw Pietruszka. Pawe┼é Zawistowski pauzuje za nadmiar kartek.

Informacja:
Dobra informacja nap┼éyn─Ö┼éa do nas z Brus. Rezerwy Chojniczanki wygra┼éy z T─Öcz─ů Brusy 5:1. Dwie bramki zdoby┼é Serhiy Pylypchuk, a po jednej Tomasz Miko┼éajczak, Marcin Kurs i Krystian Wachowiak.

Informacja:
Witamy prosto ze stadionu w Bielsku-Bia┼éej! Bielsko-Bia┼éa powita┼éa nas deszczow─ů pogod─ů. Ju┼╝ za moment pocz─ůtek meczu.