Koniec meczu. Górnik pewnie pokonuje Chojniczankę 3:0

Skuteczna interwencja Danielewicza w pojedynku główkowym. Rzut rożny

Lewym skrzydłem gospodarze, udało im się wywalczyć rzut rożny

90'
Sędzia dolicza minimum trzy minuty do regulaminowego czasu gry

89'
Górnik nie spieszy się zbytnio z rozgrywaniem akcji, Chojniczanka bez konkretów w ofensywie w ostatnich minutach

84'
Żółta kartka dla Huberta Wołąkiewicza. Huberta zabraknie w najbliższym meczu ze Stalą Mielec

83'
Bonin vs Jończy, zawodnik Górnika pokonywał kolejne metry, ale sytuację wyjaśnia Steblecki.

82'
Uderzenie Bąka w polu karnym, nad bramką.

81'
Kontra Górnika, strzał Suchanka świetnie broni Janukiewicz

80'
Pietruszka uderza prosto w ręce Prusaka.

79'
Kolejny wolny dla Chojniczanki

79'
Ładnie powalczył Bąk, decyduje się na strzał jednak ta próba była zbyt lekka.

77'
Danielewicz prosto w mur

76'
Górski faulowany tuż przed linią szesnastego metra. Dogodna pozycja do oddania groźnego strzału.

75'
Grzegorz Bonin przymierzył, uderzył i trafił do siatki. Górnik efektownie punktuje Chojniczankę...

73'
3:0...

71'
Pietruszka wrzuca do Górskiego, ten uderza głową jednak obok bramki.

70'
Strzał Bąka zza pola karnego, obok bramki.

68'
Paprzycki pod spojenie, czubkami palców sięga Prusak.

66'
Danielewicz z wolnego nad trybunami

64'
Główkuje Kasperkiewicz, prosto w ręce Janukiewicza. Sędzia dopatrzył się jednak przewinienia po stronie Górnika.

64'
Łeczna w natarciu, piłka tuż obok słupka. Rzut rożny.

62'
Kolejna groźna akcja gospodarzy, jednak kończy się na nieporozumieniu w polu karnym.

61'
Gdy wydawało się, że Fila zgarnie tę piłkę, niestety dopada do niej Patryk Szysz i podwyższa prowadzenie Górnika. 2:0.

61'
2:0...

60'
Danielewicz wrócił do gry.

59'
Tymczasem na boisku pojawia się były zawodnik naszej drużyny Michał Suchanek, który zmienił Filipa Szewczyka.

58'
Danielewicz przyjmuje piłkę w polu karnym i wpada w bramkarza. Potrzebna interwencja Jakuba Bahyrycza.

58'
Kiepsko rozegrany rzut rożny, piłka zdążyła już dotrzeć nawet do Janukiewicza. Konstruujemy kolejny atak.

57'
Świetna piłka Danielewicza do Bąka, ten wpada z nią w pole karne i jego uderzenie zostaje zablokowane. Rożny.

56'
Fila prawą stroną, blokują gospodarze.

55'
Górski...to mogło być wejście smoka. Milimetry od linii bramkowej.

55'
Ostatnia zmiana w Chojniczance. Maciej Górski za Tomasza Mikołajczaka

54'
Defensorów gospodarzy zaczął zawstydzać Ryczkowski, który nawijał kolejnych graczy. Jego próba kończy się jednak stanowczą interwencją Pruchnika.

53'
Stuprocentowa sytuacja Szewczyka...nie wiem jak Janukiewicz to obronił, ale zrobił to kapitalnie...

51'
Danielewicz faulowany w środku pola. Długa piłka do Mikołajczaka, ten jednak zbyt długo zabiera się z piłką i ta opuszcza pole gry.

51'
I mamy zapowiadaną zmianę. Adam Ryczkowski zmienia Jakuba Biskupa

50'
Aj... dobra akcja Fili, podaje do Kuby Bąka, ten uderza minimalnie nad poprzeczką

48'
Do wejścia szykowany jest Adam Ryczkowski.

46'
Mamy teraz dużo szczęścia, uderzenie Mosnikova zamiast do siatki trafia w kolegę z zespołu.

46'
Zaczynamy drugą połowę. W Chojniczance jedna zmiana, Tomasza Boczka zmieni Krzysztof Danielewicz.

45'
Koniec pierwszej połowy.

44'
Dośrodkowanie Biskupa wybija obrońca Górnika. Łęczna kontruje i ma rzut rożny.

43'
Biskup z rożnego do Boczka, ten opuszcza z piłką pole karne i jest faulowany tuż przed polem karnym.

42'
Środkiem przedziera się Steblecki, wzięty w kleszcze przez dwóch graczy Górnika upada. Piłkarze Chojniczanki domagają się rzutu wolnego, ale gramy dalej. Teraz rzut rożny dla Chojniczanki

41'
Steblecki z łatwością ogrywa rywali, niestety po raz kolejny zagrywa zbyt mocno w boczny sektor boiska.

40'
Piłka jak po sznurku - Jończy - Steblecki - Mikołajczak. Dobra interwencja stopera Górnika, który wybija piłkę sprzed nóg Mikołajczaka.

39'
Górnik przeniósł grę na połowę Chojniczanki.Po dośrodkowaniu Łuszkiewicza, sytuację czyści Tomasz Boczek. Następnie kolejna próba z prawej strony gospodarzy, prosto w ręce Janukiewicza.

37'
Strzela Paprzycki, jego strzał blokuje Pruchnik.

35'
Chojniczanka zdominowała Górnika. Przed chwilą tylko interwencja Prusaka, uratowała gospodarzy przed utratą bramki.

32'
Świetnie w pole karne przedarł się Steblecki, który minął kilku graczy Górnika. Następnie próbuje zakończyć akcję strzałem - niestety niecelnym.

32'
Postraszyć na lewym skrzydle chciał Bonin, jednak czujnie interweniuje Fila. Piłka znowu po stronie Chojniczanki

29'
Źle wybija Jończy, do piłki dopadają gospodarze, na szczęscie dla nas, akcję rozgrywają zbyt wolno, defensywa Chojniczanki zdążyła się dobrze ustawić w polu karnym i wyeliminować zagrożenie

26'
Dobrze w środku powalczył Wołąkiewicz, zagrywa do Stebleckiego, ten jednak zbyt mocno do Bąka.

24'
Szysz na 1:0...

23'
Rzut karny dla Górnika. Ręka Tomasza Boczka

22'
Biskup prosto w ręce Prusaka. Szybko wznawia Górnik, ale ich zawodnik jest faulowany w środkowej strefie boiska.

22'
Rzut wolny dla Chojniczanki. 30 metrów do bramki.

21'
Kolejna groźna wrzutka Górnika, na szczęście Pitry minimalnie obok bramki.

19'
Bąk zagrywa z prawej strony do Stebleckiego, ten wrzuca na głowę do Mikołajczaka będącego na dziesiątym meterze od bramki. Niestety, zabrakło centymetrów żeby napastnik Chojniczanki wygrał ten pojedynek główkowy i oddał strzał na bramkę.

19'
Teraz nieporozumienie pomiędzy Janukiewiczem i Pietruszką, na szczęście bez konsekwencji.

18'
Dobra akcja Szysza, ten zagrywa do Bonina, który oddaje strzał prosto w "koszyczek" Janukiewicza. To była groźna sytuacja gospodarzy.

14'
Gospodarze oddają niegroźny strzał na bramkę. Wznawia Janukiewicz.

12'
Steblecki nie do zatrzymania przez defensywę gospodarzy. Ten zagrywa do Bąka, który niestety gubi piłkę.

11'
Pietruszka wrzuca z lewej strony, jednak zbyt głęboko i piłkę łapie Prusak.

9'
Dominik Jończy wybija wślizgiem piłkę w polu bramkowym. Gdyby nie przerwał tej sytuacji, różnie mogło być. Druga próba Górnika, ale głową wybija Boczek.

8'
Ładna, kombinacyjna akcja Chojniczanki. Steblecki zagrywa do Kuby Bąka, ten trochę pokręcił w polu karnym, ale ostatecznie sytuację wyjaśniają obrońcy Górnika. Piłka opuszcza pole karne.

3'
Dośrodkowanie Łuszkiewicza z wolnego , wybijają defensorzy Chojniczanki. Kolejna próba Górnika - tym razem z drugiego skrzydła- również zablokowana.

2'
W groźnej sytuacji znaleźli się gospodarze, ale uderzenie Mosnikova zablokował dobrze ustawiony Karol Fila