Faulowany Biernat...za chwilę sędzia powinien zagwizdać koniec meczu.

90'
Wrzutka do Radeckiego, broni Budziłek!

90'
Bramka kontaktowa rozochociła gospodarzy. Żółto-biało-czerwoni mocno zepchnięci do defensywy.

90'
Sędzia dolicza minimum 5 minut gry.

88'
Wolny dla Wigier

88'
schodzi Rafał Grzelak, wchodzi Piotr Kieruzel.

88'
Dalej próbują Wigry, Chojniczanka w defensywie.

87'
Do wejścia szykowany Piotr Kieruzel

86'
Ojjjj....zamieszanie w polu karnym...i mamy bramkę dla Wigier. 2:3

85'
Chojniczanka kontroluje sytuację na boisku. Wigry próbują się przedostać w pole karne, jednak bezskutecznie.

83'
Wigry z dystansu...obok bramki.

82'
Rozpędzony Wroński wpada w pole karne, ale dobrze interweniuje Kosakiewicz. Na koniec Kosa był jeszcze faulowany.

82'
Wigry próbują atakować, ale nic z tego nie wynika. Chojniczanka konsekwentnie, czujnie.

79'
schodzi Andrzej Rybski, wchodzi Karolis Chvedukas

79'
Wolny dla Wigier....zagrożenie zerowe. Od bramki Chojniczanka

77'
Strzał gospodarzy. Zbyt lekki, by zagrozić Budziłkowi.

76'
Ładnie na prawej stronie zakręcił Bartłomiej Niedziela. Dalsze zamiary zawodnika Chojniczanki rozczytali defensorzy gospodarzy.

76'
Budziłek po raz kolejny bardzo pewnie w bramce.

75'
Teraz próba z dystansu Chojniczanki - niecelnie

74'
Dalej atakują Wigry, tym razem strzał niecelny.

73'
Groźna sytuacja Wigier, w dobrej sytuacji znalazł się Artur Bogusz jednak ten wysoko nad poprzeczką.

73'
Ciekawa akcja Chojniczanki, jednak niestety gospodarzom udaje się przejąć piłkę.

Informacja:
Przegrywa Olimpia i Zagłębie Sosnowiec, ale za to Górnik Zabrze prowadzi już 4:0.

69'
ostatnia zmiana gospodarzy. Wchodzi Łukasz Wroński, który zmieni Omara Santanę.

68'
I właśnie w tej chwili Mikołajczak otrzymuje kartkę za próbę wymuszenia.

67'
Przebija się Mikołajczak i upada w polu karnym

65'
Próba Kądziora daleka od ideału. Od bramki Budziłek.

65'
W polu karnym leży Zapolnik, jednak sędzia nie wskazuje na jedenasty metr. Mamy za to rzut rożny.

64'
Kolejny faul, tym razem faulowany Rybski.

63'
Wracamy do gry i wraca także Mikołajczak.

62'
Na środku leży Mikołajczak, konieczna interwencja masażysty.

61'
Po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafiła do Santany. Ten próbował z przewrotki, jednak piłka nie poleciała nawet w światło bramki.

60'
Rajd Bogusza przerywa Gierszewski.

59'
Pokręcił przed polem karnym teraz Rafał Grzelak i niewiele brakowało a zdobyłby bramkę. Minimalnie obok słupka.

57'
schodzi także Adam Ryczkowski, wchodzi Kamil Adamek

57'
schodzi Kuba Biskup wchodzi Bartłomiej Niedziela

55'
Sporo ożywienia w grę gospodarzy wniósł świeżo wprowdzony Damian Gąska. Wraz z Damianem Kądziorem są zdecydowanie najgroźniejszymi przeciwnikami dla zawodników Chojniczanki.

53'
Ależ strzał Kądziora i jeszcze lepsza interwencja Budziłka! Brawo Budził!

52'
Okazja dla Wigier, jednak dobrze w defensywie Biernat. Na koniec pewnie łapie Budziłek.

49'
Chojniczanka bardzo szybko się odgryzła. Trochę zamieszania, trochę szczęscia i Grzelu pewnie wykończył akcję. Brawo!

49'
GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Grzelak!!! 1:3

48'
Wigry od początku drugiej połowy agresywnie i wysoko. Szybko przechwycili piłkę czego efektem była strzelona bramka.

46'
Kapitalne zagranie Gąski do Kądziora i niestety gol dla Wigier. 1:2

46'
Gramy!

Informacja:
Trener Nowak zdecydował się na jedną zmianę. Za Pawła Baranowskiego wchodzi Damian Gąska.

Informacja:
Piłkarze Chojniczanki już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

Informacja:
Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy z Wigrami 2:0!

45'
Wrzutka z lewej strony Grzelaka do Mikołajczaka, przechwytuje Podleśny

45'
Sędzia dolicza minimum jedną minutę do regulaminowego czasu gry

44'
Akcję Wigier świetnie rozczytał Pietruszka i spokojnie opuszcza wraz z piłką nasze pole karne

44'
Nic groźnego nie wynikło z tego stałego fragmentu. Na koniec piłka trafiła do Podleśnego.

43'
Faul Lisowskiego. Rzut wolny dla gospodarzy. Około 30 metrów do bramki Budziłka.

42'
Dośrodkowanie z rożnego, piąstkuje Budziłek. Chwilę później zagranie w pole karne z prawej strony ponownie przechwytuje bramkarz Chojniczanki.

42'
Przepycha się Kadzior w polu karnym i wywalczył rzut rożny.

40'
Adrian Karankiewicz

40'
Faulowany Zawistowski. Nie spieszymy się ze wznowieniem gry.

40'
Dobry przechwyt Gierszewskiego, jednak zawodnikowi Chojniczanki zbyt mocno odskoczyła piłka i wyleciała na aut.

38'
Coś się w końcu dzieje pod bramką gospodarzy. Po rożnym piłka długo utrzymuje się przed polem karnym Wigier. Po wrzutce Grzelaka, gospodarze wybijają piłkę.

37'
Z tego mogła być bramka dla Wigier. Zagranie Bucholca dotarło jakimś cudem do Zapolnika, jednak dobrze interweniuje Budziłek.

Informacja:
Tymczasem na innych boiskach...Sosnowiec przegrywa z Chrobrym. Prowadzi za to Górnik Zabrze. Na tę chwilę na drugim miejscu Górnik, na trzecim Chojniczanka. Przegrywamy tylko i aż gorszym bilansem bezpośrednich gier...

34'
Tym razem w środkowej strefie fauluje Biskup. Szybko wznawiają Wigry, jednak nic groźnego z tego nie wynikło.

33'
Kiepska próba rozegrania wolnego przez Wigry. Wznawiamy od bramki.

33'
ukarany Rafał Grzelak za faul w kole środkowym

32'
Gra przeniosła się do środka pola. Nic ciekawego się nie dzieje od kilku chwil.

29'
Kądzior szukał okazji do strzału - wyblokowany. Kolejne podobne próby przebicia się gospodarzy - także zablokowane. Chojniczanka zażegnuje niebezpieczeństwo.

28'
Na murawie leży Biernat, mamy przerwę w grze.

27'
Nerwowo na boisku, nerwowo na ławce gospodarzy. Sedzia Złotnicki rozmawia właśnie z trenerem Nowakiem.

26'
Z wolnego Grzelak, przechwytuje Podleśny. Nie była to jednak zbyt pewna interwencja. Kibice mają także pretensje do byłego bramkarza Chojniczanki odnośnie bramki na 2:0.

25'
Chojniczanka jest dzisiaj do bólu skuteczna. Tak jak mieliśmy problem ze skutecznością przez całą rundę, tak dzisiaj wszystkie dobre sytuacje wykorzystujemy.

25'
Akcja Zapolnika i ten decyduje się na strzał. Uderza jednak zbyt lekko...od bramki Budziłek.

23'
W pole karne zagrywa Kądzior, próbował wykończyć Zapolnik jednak wysoko nad bramką.

22'
kartka dla Gierszewskiego.

21'
GOOOOOOOL!!! Paweł Zawistowski kapitalnym strzałem z wolnego!!! 2:0!

20'
faul Pawła Baranowskiego za co otrzymuje żółtą kartkę. Wolny dla Chojniczanki z dogodnej pozycji.

19'
Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowanie, zamieszanie i...zawodnicy Wigier sygnalizują, że gracz Chojniczanki zagrał ręką. Sedzia nakazuje jednak rozpocząć Budziłkowi od bramki

18'
Groźna sytuacja Wigier, ale kapitalnie interweniuje Budziłek!

17'
W niezłej sytuacji znalazł się Gierszewski. Piłka po uderzeniu głową poleciała obok bramki.

14'
GOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Chojniczanki. Pewnie Zawistowski!!!

14'
Do karnego podchodzi Paweł Zawistowski

13'
Świetne prostopadłe zagranie Rybskiego do Mikołajczaka i ten faulowany przez Podleśnego.

13'
Karny dla Chojniczanki!

12'
Wrzutka Bogusza i w świetnej sytuacji znalazł się Adam Ryczkowski. Na nasze szczęście piłka poleciała tuż obok słupka. Uff....

10'
Kądzior ogrywa na prawej stronie Pietruszkę, jednak dośrodkowanie już bardzo kiepskie. Od bramki Budziłek.

9'
Do wrzutki z rożnego najwyżej wyskakuje Paweł Baranowski, jednak jego uderzenie bardzo wysoko nad bramką.

8'
Kolejna akcja Wigier, na rzut rożny wybija Kosakiewicz

7'
Było groźnie pod bramką Chojniczanki. Świetne zagranie Ryczkowskiego zmarnowane jednak przez gospodarzy.

6'
Od pierwszych minut bardzo aktywny Rafał Grzelak, sporo widać także Andrzeja Rybskiego. Kolejny ważny przechwyt zaliczył także Marcin Biernat.

4'
Niebezpieczna strata Lisowskiego. Strzelał Kądzior jednak obok bramki.

3'
Drugi już faul gospodarzy w środkowej strefie boiska. Chojniczanka szuka sposobu na przedarcie się w pole karne Wigier.

2'
Zawistowski wrzuca do Rybskiego, ten w polu karnym sam z defensorem Wigier i bramkarzem gospodarzy. Zawodnik Chojniczanki jednak na spalonym.

2'
Zaczynamy czujnie w defensywie. Dobry przechwyt Biernata.

1'
Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz! Rozpoczęli gospodarze.

Informacja:
Od 1 Liga Stats: Na 13 ostatnich meczów wyjazdowych, Chojniczanka przegrała tylko raz.

Informacja:
Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Mateusz Złotnicki z Lublina. Sędzia Złotnicki prowadził jak dotychczas trzy mecze Chojniczanki i każdy z nich kończył się wygraną żółto-biało-czerwonych. Ostatnio był to mecz z Pogonią Siedlce w trwającej rundzie.

Informacja:
Na naszym facebooku znajdziecie film motywacyjny przed meczem z Wigrami. Warto się zapoznać

Informacja:
W składzie Wigier po raz pierwszy w tej rundzie w meczu ligowym - Damian Podleśny, były golkiper Chojniczanki.

Informacja:
W składzie Chojniczanki mamy kilka zmian. Na prawej obronie wystąpi Łukasz Kosakiewicz, a Wojciech Lisowski zagra na środku defensywy. Na lewej pomocy zagra Hieronim Gierszewski, dla którego będzie to pierwszy mecz w podstawowej jedenastce w 2017 roku. Do składu wraca także Jakub Biskup. Na ławce rezerwowych po raz pierwszy Tomasz Prusaczyk z rezerw Chojniczanki.

Informacja:
W Suwałkach ciepło. Niebo bezchmurne, delikatnie wieje. Termometry wskazują aktualnie 24° C. Pogoda sprzyja do gry w piłkę :)

Informacja:
Witamy ze stadionu w Suwałkach! O 12:30 rozpoczynamy mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice