news 2021.09.23 20:49:46

Paweł Frelik trenerem mentalnym w Chojniczance

Od 23 września swoją pracę w Chojniczance rozpoczął Paweł Frelik, który został włączony do sztabu pierwszego zespołu, gdzie będzie pełnił funkcję trenera mentalnego drużyny.   Paweł Frelik to ceniony w środowisku piłkarskim specjalista w swoj...

news 2021.09.23 11:47:34

Centrum Zaopatrzenia Budownictwa CEZAR złotym sponsorem

Centrum Zaopatrzenia Budownictwa CEZAR złotym sponsorem Chluby Grodu Tura! Z przyjemnością informujemy, że kolejne chojnickie przedsiębiorstwo zdecydowało się wesprzeć Żółto-biało-czerwonych. Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Cezar jest prężnie roz...

news 2021.09.23 11:45:14

Bramki z meczu Ślęza Wrocław - Chojniczanka

Bramki z meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski: Ślęza Wrocław - Chojniczanka.    ...

news 2021.09.22 19:43:24

Komunikat klubu

Ucinając wszelkie spekulacje Zarząd Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A informuje, że doniesienia o nowych kandydatach na stanowisko trenera pierwszego zespołu naszego Klubu są nieprawdziwe, a trener Tomasz Kafarski i sztab ma nasze zaufanie. Wiemy, że ostatnie wy...

news 2021.09.21 12:38:17

Otwarte Śniadanie Klubu Biznesu Chojniczanki

Już 29 WRZEŚNIA odbędzie się OTWARTE ŚNIADANIE KLUBU BIZNESU CHOJNICZANKI! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Przedsiębiorców na godzinę 9:00 do Restauracji Browar Gościniec Chojnice! W programie spotkania wystąpienie między innymi ...

news 2021.09.21 10:29:46

Sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Siedlce

Trwa sprzedaż biletów na mecz 10. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Pogoń Siedlce, który zostanie rozegrany w niedzielę 26 września o godzinie 16:00.     GDZIE KUPIĘ BILET? Sprzedaż biletów prowadzona jest...leza-614764687bcaf.png

Ślęza Wrocław
Poprzedni mecz

3:2

TABELA 17
mks-chojniczanka-5fd1fa7b2a19d.png

MKS Chojniczanka
mks-chojniczanka-5fd1fa7b2a19d.png

MKS Chojniczanka
Następny mecz
26.09.2021

16:00

TERMINARZ 18
PGS-614b661ed4d2f.png

Pogoń Siedlce

AKTUALNOŚCI
arrowPaweł Frelik trenerem mentalnym w Chojniczance

Od 23 września swoją pracę w Chojniczance rozpoczął Paweł Frelik, który został włączony do sztabu pierwszego zespołu, gdzie będzie pełnił funkcję trenera mentalnego drużyny. Paweł Frelik to ceniony w środowisku piłkarskim specjalista w swojej dziedzinie. Jako trener przygotowania mentalnego miał okazję pracować m.in. na poziomie reprezentacji w okresie największego sukcesu ostatnich lat w naszej piłce czyli awansu do ćwierćfinału Euro 2016 czy też Ekstraklasy. Przez lata współpracował m.in. z selekcjonerem Adamem Nawałką oraz aktualnie współpracuje z wieloma reprezentantami Polski i kl

WIĘCEJ

Awans Juniora A1 do IV rundy Pucharu P...

W komplecie w kolejnej rundzie meldują się nasze drużyny występujące w okręgowym Pucharze Polski. Junior A1 Chojniczanki pokonał Tęczę Brusy 5:0, a me...


FOTO: Ślęza Wrocław - Chojniczanka...

Fotorelacja z meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski: Ślęża Wrocław - Chojniczanka. fot. Rafał Rusek / PressFocus Biuro Prasowe MKS "...


Centrum Zaopatrzenia Budownictwa CEZAR...

Centrum Zaopatrzenia Budownictwa CEZAR złotym sponsorem Chluby Grodu Tura! Z przyjemnością informujemy, że kolejne chojnickie przedsiębiorstwo zdec...Sponsorzy Platynowi

ChojniczankaTV
arrow
SKLEP
arrow

Sponsorzy platynowiSponsorzy TechniczniOficjalna wodaSponsorzy złociSponsorzy srebrniSponsorzy medialniSponsorzy brązowiCopyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl